ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΓΝΑΘΟΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ – ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2023

Παρακαλούνται να δηλώνουν στην φόρμα https://forms.gle/yFS7wJEJaah4e1pL7 μέχρι και τις ακόλουθες ημερομηνίες, όσοι φοιτητές Οδοντιατρικής επιθυμούν να εξεταστούν στα παρακάτω μαθήματα του Εργαστηρίου Στοματικής και Γναθοπροσωπικής Χειρουργικής:

1. Στοματική Χειρουργική, έως τις 6 Ιουνίου 2023 *
  2. Εισαγωγή στις Κλινικές δεξιότητες και στην Πρακτική Άσκηση, έως τις 16 Ιουνίου 2023 **
  3. Χειρουργική Παθολογία και Εγχειρητική, έως τις 22 Ιουνίου 2023 *
  4. Πόνος και Διαχείριση άγχους, έως τις 30 Ιουνίου 2023 **
  5. Νοσοκομειακή Οδοντιατρική, έως τις 30 Ιουνίου 2023. **

Σε περίπτωση που κάποιος φοιτητής επιθυμεί να εξεταστεί σε περισσότερα μαθήματα, πρέπει να εισέλθει ξανά στην φόρμα και να συμπληρώσει εκ νέου τα στοιχεία του επιλέγοντας το επιπλέον μάθημα.

*Μπορούν να συμμετέχουν ΟΛΟΙ οι φοιτητές που έχουν ΕΙΣΑΧΘΕΙ στην Κλινική της Στοματικής και Γναθοπροσωπικής Χειρουργικής, ακόμα και εάν δεν έχουν ολοκληρώσει τις κλινικές τους υποχρεώσεις. Σε αυτή την περίπτωση, ο βαθμός τους θα ανακοινωθεί όταν τις ολοκληρώσουν και εφόσον έχουν δηλώσει το μάθημα στο τρέχον εξάμηνο.

**Μπορούν να δηλώσουν το μάθημα ΜΟΝΟ επί πτυχίω φοιτητές.