ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΓΝΑΘΟΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ – ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2024, Διορθωμένο

Παρακαλούνται να δηλώνουν στην φόρμα https://forms.gle/uSwugazSqq9Sk2ZbA μέχρι και τις ακόλουθες ημερομηνίες, όσοι φοιτητές Οδοντιατρικής επιθυμούν να εξεταστούν στα παρακάτω μαθήματα του Εργαστηρίου Στοματικής και Γναθοπροσωπικής Χειρουργικής:

Στοματική Χειρουργική, έως τις 12 Ιουνίου 2024 *
Νοσοκομειακή Οδοντιατρική, έως τις 15 Ιουνίου 2024. **
Χειρουργική Παθολογία και Εγχειρητική, έως τις 20 Ιουνίου 2024 *
Πόνος και Διαχείριση άγχους, έως τις 02 Ιουλίου 2024 **
Εισαγωγή στις Κλινικές δεξιότητες και στην Πρακτική Άσκηση, έως τις 09 Ιουλίου 2024 **

Σε περίπτωση που κάποιος φοιτητής επιθυμεί να εξεταστεί σε περισσότερα μαθήματα, πρέπει να εισέλθει ξανά στην φόρμα και να συμπληρώσει εκ νέου τα στοιχεία του, επιλέγοντας το επιπλέον μάθημα.

* Μετά από απόφαση της Συνέλευσης του Τμήματος, μπορούν να συμμετέχουν στις εξετάσεις ΜΟΝΟ οι φοιτητές που έχουν ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ την Κλινική της Στοματικής και Γναθοπροσωπικής Χειρουργικής στο αντίστοιχο μάθημα.

** Μπορούν να δηλώσουν το μάθημα ΜΟΝΟ επί πτυχίω φοιτητές.