Οι φοιτητές του Στ΄εξαμήνου μπορούν να δηλώνουν και δεύτερο τμήμα κλινικής για να φέορυν περιστατικό τους, με μειλ στην γραμματεία koukoutsaki@dent.auth.gr βάση του προγράμματος κλινικών του ΣΤ΄εξαμήνου.
Οι φοιτητές του Στ΄εξαμήνου μπορούν να δηλώνουν και δεύτερο τμήμα κλινικής για να φέορυν περιστατικό τους, με μειλ στην γραμματεία koukoutsaki@dent.auth.gr βάση του προγράμματος κλινικών του ΣΤ΄εξαμήνου.