ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΗ IV – ΕΓΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ & ΕΝΑΡΞΗ I’ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

Καλούνται οι φοιτητές του Ι  εξαμήνου να δηλώσουν τη συμμετοχή τους για την παρακολούθηση του μαθήματος ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΗ IV του εαρινού εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024, με την υποβολή της αντίστοιχης φόρμας δήλωσης εγγραφής.

ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΗ IV – https://forms.gle/8XPxkj4AWFLhHcXj8

Σημείωση: Προϋπόθεση για την παρακολούθηση του μαθήματος “ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΗ IV” είναι η προηγηθείσα επιτυχής παρακολούθηση των μαθημάτων “ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΗ I” & “ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΗ II”

Η εκπαίδευση των φοιτητών για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-24 αρχίζει τη Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024.

Οι φοιτητές του I εξαμήνου που έχουν εγγραφεί για την παρακολούθηση του μαθήματος Ορθοδοντική IV καλούνται να παρουσιασθούν αντίστοιχα με τα τμήματά τους:

Τμήμα I2: Δευτέρα 26/02 και ώρα 12:15 μ.μ., 2ος όροφος, Αίθουσα Σεμιναρίων Γ’
Τμήμα I1: Τρίτη 27/2 και ώρα 12:15 μ.μ., 1ος όροφος, Κλινική Εργαστηρίου Ορθοδοντικής

Στα συνημμένα σας επισυνάπτεται το αναλυτικό εξαμηνιαίο πρόγραμμα του μαθήματος “Ορθοδοντική IV” του τρέχοντος εξαμήνου.

Από το Εργαστήριο Ορθοδοντικής

ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΗ IV Αναλυτικό Πρόγραμμα 2023-2024