ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΙΙΙ ( Θ’ εξάμ.) ΤΜΗΜΑΤΑ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Τα μαθήματα της Στοματολογίας ΙΙΙ θα ξεκινήσουν την Δευτέρα   2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ και έχουν ως εξής:

1)  Το θεωρητικό μάθημα είναι για το Θ1 την Δευτέρα 13:00 – 14:00 στην Σεμιναρίων Α’ στο υπόγειο και για το Θ2 την Πέμπτη 13:00 – 14:00 στην αίθουσα  Παραδόσεων (μπλε) του υπογείου.

2)  Η κλινική άσκηση θα γίνεται την Δευτέρα 12:00 – 13:00 ( ένα τμημα), Τετάρτη 9:00 – 12:00 & Πέμπτη 9:00 – 13:00.  Παρακάτω θα δείτε το αρχείο με τις ώρες και μέρες των ομάδων και τα ονόματα που θα είναι σε κάθε ομάδα. (Παρακαλώ να μην υπάρχει απόκλιση από τις ώρες των ομάδων , ώστε να γίνει απρόσκοπτα η κλινική άσκηση)

Οι παρουσίες στην κλινική είναι 6 για κάθε φοιτητή. Όσοι κάνουν  για κάποιο λόγο απουσία στην κλινική μπορούν να την αναπληρώσουν την τελευταία εβδομάδα του εξαμήνου.

Όσοι πάλι θέλουν να κάνουν επιπλέον παρουσία είναι ευπρόσδεκτοι την Τρίτη και την Παρασκευή από τις 10:00 – 12:30. (ώρες λειτουργίας κλινικής)

ΚΛΙΝΙΚΗ-Τμήματα NEO ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ – Αντιγραφή 2 (2)