ΣΤΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ IV ΕΝΑΡΞΗ ΚΛΙΝΙΚΗΣ (ΤΜΗΜΑΤΑ)

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Σας ενημερώνουμε ότι τα μαθήματα της Στοματολογίας ΙV θα ξεκινήσουν την Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024 .

1)  Το θεωρητικό μάθημα είναι για το Ι1 την Δευτέρα 13:00 – 14:00 στην Σεμιναρίων Α’ στο υπόγειο και για το Ι2 την Πέμπτη 13:00 – 14:00 στην αίθουσα Παραδόσεων (μπλε) του υπογείου.

2)  Όπως και στο χειμερινό εξάμηνο , η κλινική άσκηση του Ι‘ εξαμήνου στην Στοματολογία, να γίνεται  τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ , ΤΕΤΑΡΤΗ  και ΠΕΜΠΤΗ    για την αποφυγή του συνωστισμού στον χώρο της κλινικής της Στοματολογίας.

Έτσι τα τμήματα θα ξεκινούν από τις 9:00 για Τετάρτη και Πέμπτη  και ένα την Δευτέρα από τις 12:00 μέχρι τη 13:00.

Στο συνημμένο αρχείο θα δείτε τα ονόματα που έχουν κατανεμηθεί στα τμήματα. Αλλαγές θα γίνονται ΜΟΝΟ όταν υπάρχει πραγματική ανάγκη και ΜΟΝΟ αμοιβαία με κάποιον άλλον φοιτητή/τρια, αφού ενημερωθεί η γραμματεία του Εργαστηρίου.