TEΛΕΥΤΑΙΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ – Δήλωση συμμετοχής στο 28ο Συνέδριο της BaSS στην Budva (Μπούντβα) Μαυροβουνίου από τις 25 ως τις 27 Απριλίου 2024

Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι την Παρασκευή 5 Απριλίου 2024

ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ 28ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΟ LINK: https://forms.gle/ZREPTSPPgEhMbBdKA

Αγαπητοί συνάδελφοι,

Όπως γνωρίζετε, το Ελληνικό τμήμα της BaSS διοργανώνει εκδρομή στην Budva (Μπούντβα) που βρίσκεται στις Αδριατικές ακτές του Μαυροβουνίου οδικώς, με την ευκαιρία του 28ου Συνεδρίου της BaSS που θα διεξαχθεί από τις 25 ως τις 27 Απριλίου 2024.

Σας ενημερώνουμε ότι το πούλμαν θα αναχωρήσει την Τετάρτη 24 Απριλίου, από την Οδοντιατρική Σχολή, είσοδος από Αγ. Δημητρίου.

Το κόστος ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ ΜΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ θα είναι περίπου στα 100 ευρώ και πρέπει να καταβληθούν πολύ σύντομα από την δήλωση συμμετοχής, στην Γραμματεία του Εργαστηρίου Προσθετικής στον 6ο Όροφο της Οδοντιατρικής Σχολής (Δευτέρα – Παρασκευή ώρες 13:00-14:00 κ. Κ. Λαδοπούλου).

(Σημείωση :  το κόστος μετάβασης μπορεί να διαφοροποιηθεί στην περίπτωση μη συμπλήρωσης όλων των θέσεων του λεωφορείου)